benito botanical

aliser

Kamēr jūs vēl varbūt kavējaties atmiņās par vakar piedzīvoto sieviešu dienu, pastāstīšu par un parādīšu jums vienu nesenu sieviešu rītu.

Kā jau nojaušat, diennakts gaišais laiks kļūst ilgāks, temperatūras lēni (varbūt nedaudz par lēnu) kļūst ciešamākas, līdz ar to varam cerēt, ka drīzumā asfalts rādīsies sausāks un siltāks. Un te mēs iepazīstamies ar Rasu – meiteni, kura rūpējas, lai sievietēm šajā sezonā netrūktu iemeslu pucēties, ziedēt un cilpot pa ielām bez raižu. Viņas lolojums ir BenitoDream – īsās zeķītes/pēdiņas sievišķīgiem ikdienas un svētku gadījumiem.

Kopā ar Annu, Katrīnu un Rasu devāmies pāris stundu laikā iekarot Botānisko dārzu, kur piktas tantes kasē saka: “Redziet, jūs esat LU studente, bet jūsu apliecības termiņš ir 1. marts, kamēr šodien ir jau otrais marts, tādēļ es par sodu jums likšu maksāt latu par ieejas maksu.” Situāciju izdzīvojām caur humoru, bet pēc tam jau viss bija viegli. Burvīgākās tantes (un onkuļi) strādā augu māju aprūpē, saule pavisam necerēti spīd pār mums, un kā gan vēl burvīgāk iesākt nupat-jau-pavasara sestdienas rītu?

Izteikšu pateicības (līdzīgi kā zinātniskā rakstā). Pateicos Šarlotei un Gundaram, lai viņiem ilgas un laimīgas dienas šajā pasaulē! :) (un vēl paldies Kosmosam par visām sakarībām, kuras notiek)

Kleita, svārki un pēdiņas – BenitoDream.

Iepazīties ar kolekcijām un līdz šim radīto, kā arī iegādāties to, kas iekrīt sirdī, var mājaslapā – BenitoDream.com.

Jaunumus, skaistumus un sievišķīgus uzmundrinājumus lūkojiet BenitoDream Facebook lapā.

Lai jauki! :)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s