memories of magic

aliser

Husky Rescue – Deep Forest Green

paceļam tējas krūzes par bronhītu un par filmēšanas naktīm Rīgas sporta manēžā, par šādām naktīm sekojošiem rītiem, kad ielās redzam tikai krievu jaunatni (grūti spriest – viņiem ballīte beidzas vai vēl nav sākusies) un uz bruģa izmētātas ziedu atliekas. cilvēki skumji dodas kaut kādā virzienā.

paceļam tējas krūzes par meiteņu kājām pirms randiņiem, par meiteņu atspulgiem peļķēs rītā ap pulksten 6iem, kad tikko atklāts, ka dzīvokļu ēkas pagalmā ir gan mežrozītes, gan ceriņi, gan pojenes, gan jasmīni, gan lietotas šļirces.

un vispēdējokārt paceļam tējas krūzes par vakariem zem sargājošiem koku zariem, vakariem zem ābeļziediem, vakariem, kad spīd saule un velosipēds ripo tur, kur ir zogami ceriņi.

tāda saldskābmaize, ziniet, bet cerams, ka jums garšo saldskābmaize. ja ne, tad pagrieziet laiku atpakaļ, aizbrauciet uz laukiem pie vecmāmiņas, uzsēdieties uz velosipēda bagāžnieka un ļaujiet, lai viņa jūs ved uz savu darbavietu – maizes ceptuvi, kurā valda mušu lidināšanās skaņa un saldskābmaizes smarža, visur saldskābmaizes smarža. 5os no rīta iekārtojieties uz tā paša velosipēda, ripojiet mājup, samiedziet acis cieši, cieši un paskatieties saulē.

Advertisements

4 thoughts on “memories of magic

  1. hi alise! i’ve been following you with bloglovin for a while now, and am finally dropping you a comment. i reaaaally like your photos .) they always have such a wonderful serene and magical feel in them <3

      1. ahh, thank you! I’m so glad you commented :) and that you follow my blog. I must say I’m sorry the text is in Latvian, but I checked and googletranslate gives you the gist of it. maybe someday I’ll be writing the introductions in English.

        every little word means a lot to me, thank you :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s